W kilku słowach

W branży zabezpieczeń i systemów ochrony obwodowej obecni jesteśmy od 1992 roku, działalność rozpoczynając jako firma instalatorska. Poznając od podszewki specyfikację, odpowiedzialnej pracy Instalatora szukaliśmy sprzętu niezawodnego, ale w rozsądnej cenie. Ściśle dopasowanego do potrzeb profesjonalistów.

Misja firmy

W branży zabezpieczeń i systemów CCTV obecni jesteśmy od 1992 roku, działalność rozpoczynając jako firma instalatorska. Poznając od podszewki specyfikację, odpowiedzialnej pracy Instalatora szukaliśmy sprzętu niezawodnego, ale w rozsądnej cenie. Ściśle dopasowanego do potrzeb profesjonalistów.

Wielki potencjał

Lata wytężonej pracy doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz. Walczymy o lepszy rynek, uczciwe ceny za dobre jakśociowo produkty oraz wsparcie techniczne, doradztwo i obsługę na jakie zasługujesz.

Innowacyjne rozwiązania

Nasze produkty to klasa wyższa. Nigdy nie będziemy najtańsi na rynku, ale zachowamy pierwszorzędne parametry i wysokie standardy jakościowe, bez obciążenia prestiżu marki. Oferujemy najporządniejsze połączenie dwóch istotnych cech –ceny i jakości. Gwarantujemy ceny hurtowe wyłącznie dla zweryfikowanych instalatorów – to dla nas bardzo ważne.

Cena do jakości

Stale wprowadzamy do oferty najnowsze technologie w branży. Cyklicznie odwiedzamy najważniejsze imprezy targowe na świecie – m.in. Chiny, Tajwan, Wielka Brytania i Niemcy.

Nie przepuszczamy żadnego szkolenia technicznego, nasi specjaliści dysponują aktualną wiedzą na temat każdego urządzenia w ofercie. Chętnie dzielimy się tą wiedzą.

Z nami jesteś zawsze na bieżąco.

Wsparcie

Naszą przewagą jest wartość dodana współpracy – nieodpłatnie wypożyczamy sprzęt do testów, wykonujemy oferty i projekty system, pomagamy w przygotowywaniu sklepowych ekspozycji i materiałów reklamowych, wspieramy w rozwiązywaniu problem technicznych w trakcie instalacji, prowadzimy szkolenia techniczne i produktowe.