Predix

System Predix składa się z profesjonalnych barier w których wykorzystywana jest technologia mikrofalowa.

Moduł czujnika mikrofalowego pracuje na częstotliwości 24 GHz i tworzy bardzo wąską strefę detekcji. Wykorzystanie modułów pracujących na różnych częstotliwościach (250 różnych częstotliwości) umożliwia zastosowanie dwóch lub więcej modułów mikrofalowych w jednej kolumnie w tym samym czasie.

Technologie stosowane w systemie Predix oferuje nie tylko wysoką czułość wykrywania, ale również znaczne zmniejszenie ogólnej ilości fałszywych alarmów, czyli alarmów potencjalnie generowanych przez ruch małych obiektów jak np. zwierzęta w pobliżu bariery.

innowacyjne, wysokiej jakości produkty Umirs Europa stosowane do ochrony obwodowej wykonane są w obudowie o klasie IP65.

System Predix zawiera wszystkie potrzebne elementy do wykonania instalacji. Jest to niezawodne i wytrzymałe urządzenie, o zasięgu do 300 m.

Jego automatyczny system kontroli temperatury sprawia, że nadaje się do stosowania na zewnątrz, nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych (wysoka / niska temperatura od -40° C do +65° C, wilgotność, mgła, itp).

Wymiary strefy detekcji – wynikające z częstotliwości pracy 25GHz – posiadają stabilniejsze parametry w całym zakresie odległości od podobnych czujników mikrofalowych działających na częstotliwościach 10GHz.

Bariery Predix złożone ze zintegrowanych aktywnych detektorów mikrofalowych mają zastosowanie w ochronie rozległych powierzchni, obiektów przemysłowych i obiektów handlowych.

Bariery z serii Predix są dostępne w różnych wariantach i wysokościach w zależności od indywidualnego zastosowania w obiekcie, co gwarantuje maksymalną ochronę wszelkiego rodzaju powierzchni.

Główne informacje o strefach detekcji

Poglądowa ilustracja systemu ochrony z wykorzystaniem barier PREDIX

Oprogramowanie do kalibracji systemu

Panel jest darmowym oprogramowaniem komputerowym dla systemów Windows, pozwalającym na szybkie i proste skonfigurowanie systemu przy pomocy graficznego interfejsu. W czasie eksploatacji systemu można na bieżąco monitorować wszystkie parametry pracy.